ВООЗ оголосила спалах коронавірусу «надзвичайною ситуацією міжнародного значення»

Опубліковано: 31.01.2020. Автор: .

ВООЗ оголосила спалах коронавірусу «надзвичайною ситуацією міжнародного значення»

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах нового коронавірусу в Китаї «надзвичайною ситуацією міжнародного значення». Відповідно до класифікації ВООЗ, такими ситуаціями вважаються «екстраординарні події, які будуть представляти загрозу в області охорони здоров’я іншим державам» і «потенційно вимагають скоординованих дій світового співтовариства». Про це повідомляє Reuters.

У ВООЗ вважають, що подальше розповзання коронавірусу можна зупинити, якщо країнами світу будуть вжиті заходи щодо раннього виявлення вірусу, ізолюють хворих і відслідкують їх контакти.

Тим часом, смертельний коронавірус із Китаю поширюється по всьому світу. У Рівному була ізольована жінка, яка повернулася із Китаю і поскаржилася на нездужання. Про це, посилаючись на слова керівника обласного лабораторного центру Романа Сафонова, повідомляє «Суспільне».

Жінка сама звернулася до лікарів, щоб її перевірили на наявність коронавірусу. За словами пацієнтки, у неї піднялася температура, з’явилися першіння в горлі, нежить та кашель. Наразі жінка почувається добре, ніяких ознак захворювання не спостерігається.

За словами завідувача відділенням реанімації обласної лікарні Анатолія Мельничука, жінка буде перебувати в боксованій палаті ізолятора до тих пір, поки не будуть отримані результати аналізів. Пацієнтка буде отримувати симптоматичну терапію медикаментами, які знімають високу температуру і позбавляють від симптомів грипу.

Мельничук також запевнив, що в Рівному готові до госпіталізації пацієнтів із підозрою на коронавірус. За його словами, Кабмін передбачив алгоритм дій у разі виявлення заражених інфекцією.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...