Дідусь позаминулого століття: нардеп від «Слуги народу» образила відомого соціолога

Опубліковано: 03.02.2020. Автор: .

Дідусь позаминулого століття: нардеп від «Слуги народу» образила відомого соціолога
Єлизавета Богуцька.

«Слуга народу» Єлизавета Богуцька емоційно прокоментувала слова відомого соціолога, заступника директора Інституту соціології Національної академії наук України Євгена Головахи, який в ефірі ток-шоу на телеканалі «Україна» виступав за проведення традиційного перепису населення.

Євген Головаха розповів, чому потрібно проводити традиційний перепис населення, а не робити це в електронному варіанті, як запропонував Кабінет Міністрів. За його словами, тільки результати перепису населення традиційним методом дадуть науково обґрунтовані дані.

«Слуга» Богуцька, коментуючи цей виступ на своїй сторінці в Facebook, заявила, що «якийсь Євген Іванович позаминулого століття» стоїть і розповідає міністру Кабінету Міністрів Дмитру Дубілету, як правильно проводити перепис населення. «Дідусь», на думку Богуцької, ймовірно, досі користується кнопковим телефоном, а вдома дзвонить «з дискового, який встромлять в спеціальну розетку». На її думку, традиційний перепис населення — необ’єктивний метод, адже 25%  українців не відчиняють двері і провести точний перепис неможливо.

Дідусь позаминулого століття: нардеп від «Слуги народу» образила відомого соціолога

«Якийсь Євген Іванович» – це вчений-соціолог Євген Головаха, взагалі-то. ) Все більшу тривогу викликає це «нове домоуправління нашого будинку» і його «діджіталізація» з «державою у смартфоні», – емоційно коментують пост Богуцької користувачі соцмережі.

Нагадаємо, раніше міністр освіти Ганна Новосад обурила українців своєю заявою, що їй замало її зарплатні у 36 тисяч гривень, аби заощадити на майбутнє або утримувати дитину.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...