Кіану Рівз опинився в українському підручнику з історії

Опубліковано: 04.02.2020. Автор: .

Кіану Рівз опинився в українському підручнику з історії
Кіану Рівз на фото, яке стало мемом.

Фото голлівудського актора уважні школярі знайшли в українському підручнику з всесвітньої історії за 10 клас.  Автор підручника взяв фото, на якому американські будівельники обідають на хмарочосі. Однак не помітив, що картинка є мемом, а не оригінальною фотографією.

На фотографії «Обід на хмарочосі» 1932 року поруч з будівельниками в Нью-Йорку сидить Кіану Рівз. Фотографія розміщена на 58-й сторінці підручника в розділі, який присвячено США в період між Першою і Другою світовими війнами. На оригінальному знімку зображені 11 робітників, а в українському підручнику історії до них додалася ще одна постать – Кіану Рівз зі знаменитого мема «Як справи, пиріжок?»

Автором підручника є кандидат історичних наук Ігор Щупак, а в анотації сказано, що видання 2018 року рекомендоване Міністерством освіти і науки України.

Підручник вирізняється особливою системою побудови та структурування навчального матеріалу, визначення основних термінів. Фрагменти історичних документів, довідкова і додаткова інформація, ілюстративний матеріал, карти, запитання і завдання спрямовані на формування інтересу учнів до історії і підвищення ефективності навчання, – йдеться в описі книги.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...