Призов-2020: міністр розповів, хто отримає відтермінування від служби

Опубліковано: 05.02.2020. Автор: .

Призов 2020: міністр розповів, хто отримає відтермінування від служби

В Україні юнаки 18 і 19 років можуть пройти військову службу виключно за їх письмової згоди. Про це йдеться в роз’яснювальному листі Міністерства оборони, який отримали всі обласні державні адміністрації з рекомендаціями щодо проведення призовних кампаній в 2020 році.

У листі главам призовних комісій всіх рівнів надано рекомендації, як розглядати питання про надання відстрочки від призову 18-ти і 19-річним юнакам. Нагадаю, що це передбачено українським законодавством, а саме Законом України  «Про військовий обов’язок і військову службу», – пояснив глава Міноборони Андрій Загороднюк.

Міністр підкреслив, що призовники 18-ти і 19 років будуть проходити службу в ЗСУ виключно з їхньої письмової згоди.

Нагадаємо, раніше Президент Володимир Зеленський, який не служив в армії, підписав указ, згідно з яким знижується призовний вік. І в армію будуть закликати не з 20-ти, а з 18 років. Як раніше в СРСР, а пізніше і в незалежній Україні. Виходить, що випускники будуть потрапляти в армію прямо зі шкільної лави. Однак міністр оборони Андрій Загороднюк частково спростував нововведення – під час весняного призову повістку отримають, як і раніше, тільки юнаки, які досягли 20 років.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...