Львівську лікарню швидкої допомоги очолив уролог, який проводить унікальні операції з пересадки серця та нирок

Опубліковано: 11.02.2020. Автор: . Львівська область

Львівську лікарню швидкої допомоги очолив уролог, який проводить унікальні операції з пересадки серця та нирок
Олег Самчук.

Сьогодні, 11 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий представив колективу комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги — нового головного лікаря. Ним став Олег Олегович Самчук. До цього він працював головним лікарем Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання — головним лікарем Ковельської центральної районної лікарні, де зумів провести унікальні операції в напрямку трансплантології — зокрема, з пересадки серця та нирок.

Більше 10 років львівську лікарню швидкої медичної допомоги, найбільшу у Західній Україні, очолювала Оксана Воробель. Від сьогодні заклад матиме нового головного лікаря.

У цій лікарні довший час перед Оксаною Воробель не було головного лікаря, і ми шукали людину, яка би була готова взяти на себе відповідальність за лікарню, – сказав Андрій Садовий. – Але нещодавно під час візиту в Ковель я заїхав у міжрайонну лікарню, і те, що я там побачив — шокувало: злагоджений колектив, найсучасніше обладнання, і результати, які вражають Україну — в цій лікарні зробили пересадку серця, нирок, готуються до пересадки печінки. І я насмілився запропонувати Олегу Олеговичу Самчуку, який там працював головним лікарем, очолити наш медзаклад. Минулого тижня Олег Олегович сказав, що готовий до цього виклику. Тому я дякую йому, що погодився переїхати до Львова.

Сам Олег Самчук зізнався, що рішення це далося йому непросто, але в цій лікарні можна допомогти значно більшій кількості людей, тож він погодився.

Тут є прекрасний колектив, з яким можна це зробити, і ця лікарня має стати однією із найсучасніших лікарень України і світу. Ми будемо більше працювати і менше говорити. Дякую всім за довіру, сподіваюсь, що не підведу, — зазначив Олег Самчук.

Директор інституту серця МОЗ України Борис Тодуров зазначив, що Олег Самчук – один із унікальних на сьогодні головних лікарів, який у звичайній міській лікарні зміг організувати операції, які навіть столичні інститути не роблять. Вкінці минулого року в Ковелі зробили першу трансплантацію серця на базі їхньої міської лікарні. Нещодавно там зробили ще одну трансплантацію.

Самчук Олег Олегович 1985 року народження. У 2008 році закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, спеціальність — лікувальна справа. У 2014-му – Національну академію державного управління при Президентові України, спеціальність — державне управління. Працював лікарем-урологом центральної районної лікарні, згодом — завідувачем урологічним відділенням центральної районної лікарні, заступником головного лікаря Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання з експертизи тимчасової непрацездатності, головним лікарем Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання — головним лікарем Ковельської центральної районної лікарні.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...