Паспорти та збільшення квот у вузах: Зеленський готує заходи з мотивації жителів Донбасу зберегти українське громадянство

Опубліковано: 11.02.2020. Автор: .

Паспорти та збільшення квот у вузах: Зеленський готує заходи з мотивації жителів Донбасу зберегти українське громадянство

Президент Володимир Зеленський разом із представниками Кабінету Міністрів розробляє програму, яка мотивуватиме молодь з окупованих територій зберегти українське громадянство. Про це йдеться на сайті Президента.

Плануються, зокрема, заходи, що сприятимуть «влаштуванню подальшого життя» на підконтрольній території. Ідеться про спрощення процедури отримання адміністративних послуг, зокрема щодо отримання українського свідоцтва про народження дитини та паспортів мешканцями окупованих територій.

Крім того, розглядаються дистанційне вивчення української мови та історії України, збільшення квот на бюджетні місця у закладах вищої освіти, гаряча лінія для вступників.

Програма також передбачає широку комунікаційну кампанію. На контрольно-пропускних пунктах уздовж лінії розмежування у Донецькій і Луганській областях та на адмінмежі з Кримом можуть бути створені центри надання адміністративних та інформаційних послуг.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...