Львів’яни за опалення та гарячу воду, спожиті у січні, заплатять менше

Опубліковано: 12.02.2020. Автор: . Львівська область

Львів’яни за опалення та гарячу воду, спожиті у січні, заплатять менше

У Львові прийняте рішення про зменшення розміру нарахувань за опалення та гарячу воду для населення міста за січень 2020 року. А саме оплата для споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» зменшиться в середньому на 22%. Відповідне рішення «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з центрального опалення, централізованого постачання гарячої води» прийняв сьогодні на засіданні виконавчий комітет ЛМР.

Ми цим рішенням даємо вказівку «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго», щоб ціна на тепло була зменшена на 22% за січень, враховуючи зменшення ціни на газ. Але в цьому тарифі зарплата закладена 5,5 тис грн, а реальна зарплата на теплопостачальних підприємствах — більше 10 тис грн. І з бюджету треба знайти 10 млн грн, щоб компенсувати втрати підприємств. НКРЕ тариф прийняла новий, але не ввела в дію. Кошти замість на медицину чи освіту, ми мусимо скерувати на теплоенерго. Мені подобаються низькі тарифи, але вони мають бути справедливими. Коли ми будемо говорити про бюджет, будемо ламати голову, де взяти 10 млн грн на теплоенерго, — зазначив мер Андрій Садовий.

Люди отримають платіжки, в яких нарахування за централізоване теплопостачання та гарячу воду будуть менші на орієнтовно від 150 до 500 грн., – доповіла заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк. – Йде мова про платіжки за січень 2020 року. Ми бюджету не враховуємо, бо для бюджетних організацій вже прийнятий новий тариф, затверджений НКРЕ, він вступив у дію, він економічно обґрунтований.

За її словами, оскільки у січні 2020 року ціна газу зменшилася на 22%, тому розмір нарахування за тепло буде зменшено орієнтовно на 22%. Також, у зв’язку із зменшення вартості газу, буде зменшено розмір нарахування за 1 м3 гарячої води — на 22%.

Відповідні зміни мають бути відображені у платіжних документах споживачів за січень 2020 року, надісланих у лютому 2020 року.

Нагадаємо, таке ж рішення виконавчий комітет приймав щодо нарахувань для мешканців за грудень 2019 року. Тоді нарахування було зменшено в середньому на 26%.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...