З понеділка у Львові перекриють підземний перехід з вулиці Валової до площі Соборної

Опубліковано: 14.02.2020. Автор: . Львівська область

З понеділка у Львові перекриють підземний перехід з вулиці Валової до площі Соборної

У Львові триває капітальний ремонт території між вулицею В. Винниченка і оборонним муром ансамблю Бернардинів. Тут облаштовують новий громадський простір.  Окрім висадження нових дерев та клумб, встановлення лавочок, новизна простору полягає в тому, що рів біля колишнього монастиря Бернардинів наповнять водою, як це було в давні часи. Тож з 17 лютого, у зв’язку з ремонтними роботами, буде повністю перекрито прохід через підземний та наземний переходи з вулиці Валової до площі Соборної.

На цій ділянці проводяться роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка та оборонним муром ансамблю монастиря Бернардинів (Церква св. Андрія), – повідомляють в управлінні охорони історичного середовища ЛМР. – У зв’язку з ремонтними роботами буде встановлено огородження будівельного майданчика, і з 17 лютого прохід через підземний та наземний переходи буде повністю перекритий.

Вартість робіт, згідно з договором, укладеним між управлінням охорони історичного середовища і підрядною організацією ПП «ТЕРМОБУД-КИЇВ», становитиме 10,5 млн. грн. Роботи виконують за бюджетні кошти міста.

Проектом передбачено провести влаштування нових підпірних стінок з лавками та сходів у підземний перехід і сходів у північно-східній частині площі з пандусами, влаштування покриття з тротуарної гранітної плитки та фонтану в існуючій залізобетонній чаші, насадження дерев, клумб, встановлення дерев’яних лав вздовж стін оборонного муру, влаштування містка через фонтан та влаштування зовнішнього освітлення.

Роботи заплановано виконати протягом 2019−2021 років.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...