Вакарчук задекларував майже 13 мільйонів гонорару

Опубліковано: 15.02.2020. Автор: .

Вакарчук задекларував майже 13 мільйонів гонорару

Депутат Верховної Ради, голова партії «Голос»  Святослав Вакарчук зареєстрував гонорар в розмірі 12,9 млн гривень від швейцарської компанії Amber Production AG. Дані про отриманий дохід вказані на сайті Національного агентства по запобіганню корупції.

Нарешті отримав гонорар за «Світовий тур», який «Океан Ельзи» відіграли в 2016-2017 роках. Компанія-організатор закордонної частини туру виплатила мені гонорар за всі 24 концерти, які провели тоді в різних містах світу, – пояснив Вакарчук у Facebook походження цих коштів.

Він запевнив, що «як вимагає того закон, з цієї суми будуть сплачені всі необхідні податки», і запевнив, що всі його доходи як політика відкриті.

«Світовий тур» гурту «Океан Ельзи» тривав більше року, за цей час «океани» дали близько 70 концертів більш ніж в 20 країнах світу.

Нагадаємо, що Святослав Вакарчук – фронтмен гурту «Океан Ельзи» з 1994 року. У 2019 він вдруге став депутатом Верховної Ради, очоливши виборчої список партії «Голос», створеної на базі партії «Платформа ініціатив».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...