Вже могилу викопали і священника покликали: на Вінниччині «воскресла» 83-річна жінка, якій лікарі констатували смерть

Опубліковано: 20.02.2020. Автор: . Вінницька область

Вже могилу викопали і священника покликали: на Вінниччині «воскресла» 83 річна жінка, якій лікарі констатували смерть

У селі Стрижавка Вінницької області 83-річна жінка повернулася до життя після коми і довідки лікарів про смерть.

У селі Стрижавка Вінницької області 83-річна жінка повернулася до життя після коми і довідки лікарів про смерть.

Вранці 17 лютого я прийняв зміну у колеги Віктора Малярчука. І він мені розповів, як у неділю, 16 лютого, о 21:08 зі Стрижавки «швидка» доправила у стані коми цю літню жінку майже без ознак життя, – розповів журналістам 33 каналу завідувач реанімацією районної лікарні Володимир Чеботарьов.

Як каже лікар, «швидка, була не одна.  Раніше, о 6-й ранку в неділю, коли Ксенії Дідух вже геть було зле, рідні викликали медиків. Проте ті заявили, що бабуся вже перебуває на стадії агонізування, помирає і везти її в лікарню немає жодного сенсу. А нова бригада лікарів, яку викликали після помічених ознак життя, взагалі зафіксувала зупинку серця.

Рідні вже викликали поліцію, яка констатувала разом із медиками біологічну смерть, виписала відповідну довідку. Після цього всі поїхали, а рідні почали готуватися до похорону і навіть замовили могилку.

Але бабуся не здавалась і подала родичам ознаки життя! Тому в обід до неї приїхала друга бригада «швидкої», яка зробила на місці електрокардіограму і зафіксувала «пряму лінію» — зупинку серця…

Але близько 8-ї години вечора Ксенія Прокопівна знову почала подавати ознаки життя, – продовжує лікар. – І знову, вже втретє за один день, до неї приїхала карета швидкої! Вже відомо, що бабусі на місці вводили фармакологічні препарати та близько 9-ї вечора вирішили негайно везти її в нашу реанімацію ЦРЛ Вінницького району. Пацієнтка зараз перебуває в задовільному стані! Ми свою роботу зробили.

Дочка жінки Тетяна розповідає, що того дня мама лежала нерухомо, і з неї виходив останній дух. Так тривало з 7:30 ранку до першої години дня.

Ми пробуємо її лоб – гарячий, під пахвами – тепло, вона жива! А нам кажуть – чекайте смерті. А вона все видихає і видихає! Я вважаю, що лікарі зробили диво! Бо ми вже з мамою прощалися і всі над нею молилися. Довідку про смерть довелося скасувати і порвати. І рили яму, і батюшку замовили. І сміх, і гріх!

Зараз Ксенія Прокопівна у свої 83 роки після всього пережитого сама розмовляє, тиск нормальний і дихає без апарата штучного дихання.

Що ви там бачили? — запитав у Ксенії Прокопівни лікар Валерій Щербань.

Царство небесне! Батька свого кликала! Хотіла спитати, чи легко йому там? Думала – зустрінемось, я вже відчувала його… Але очі розплющила — а вони стоять наді мною, ці люди в білому! Думала — янголи! А це лікарі… Я сама все життя санітаркою працювала, людей рятувала… І, видно, Бог мене милував.

Жити хочете?

Ой, хочу!

100 років живіть!

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...