Де можна взяти гроші на карту в будь-який час доби

Опубліковано: 22.02.2020. Автор: .

Де можна взяти гроші на карту в будь який час доби

Мікрофінансові організації готові дати гроші в кредит практично миттєво. Ця обставина дозволяє їм бути більш затребуваним, ніж банки, і всілякі кредитні спілки. Велика частина працюючих в Україні МФО пропонують свої послуги цілодобово.

Клієнтами мікрофінансових компаній є прості українці з достатком нижче середнього. Як правило, їм необхідні гроші на розваги і споживчі потреби, рідше на оплату лікування або, коли не вистачає грошей до зарплати.

Станом на початок 2020 року в Україні працює близько 80 мікрофінансових організацій. Кожна з цих компаній пропонує власні умови кредитування. Одні працюють цілодобово, інші готові схвалити видачу позики клієнтам з поганою кредитною історією, а треті видають перший кредит без нарахування відсотків. Експерти в сфері мікрокредитування, проаналізували, і склали рейтинг найбільш надійних і вигідних компаній:

● MoneyVeo
● CreditPlus
● Dinero
● AlexCredit
● Mycredit

Перераховані організації надають можливість отримати гроші на карту в будь-який час. Швидкість обробки заявок на кредит забезпечує автоматизована система, яка скорочує період отримання грошей до декількох хвилин.

Лояльне ставлення МФО до клієнтів не варто розцінювати, як зайву довірливість. Кредитуючі компанії ретельно прораховують всі існуючі ризики і індивідуально підходять до роботи з кожним клієнтом. При зверненні в МФО слід враховувати наступні умови:

1. Розмір першого кредиту в основному не перевищує 10 тис. грн.
2. Термін погашення позики буде невеликим: не більше 1 місяця.
3. Наявність документів, що підтверджують особу позичальника.

Погашення кредиту можливе будь-яким зручним для позичальника способом: на сайті МФО, через банківський термінал, в касі відділення банківської установи, через особистий кабінет і т.п.

Позичальник повинен усвідомлювати, що своєчасне погашення кредиту — це особиста відповідальність боржника. Якщо при наближенні терміну оплати, необхідної грошової суми не знайдеться, то краще за все заздалегідь звернутися в фінансову організацію з проханням про пролонгацію кредиту. Це дозволить уникнути штрафних санкцій і темних плям в кредитній історії.

Переваги кредитування в CreditPlus

Отримати онлайн кредит в CreditPlus можна цілодобово протягом семи днів на тиждень. Клієнти відзначають наступні позитивні аспекти співпраці з цією компанією:

● висока кваліфікація і професійна підготовка співробітників та консультантів організації;
● лояльне ставлення до позичальників, що дозволяє отримати кредит людям без постійного місця роботи, із зіпсованою кредитною історією, з наявністю прострочень попередніх кредитів і т.п.
● можливість отримання першої безпроцентної позики;
● надійний захист персональних даних позичальників;
● зручний і зрозумілий для всіх користувачів сервіс онлайн-кредитування;
● можливість скористатися системою знижок, бонусів і програмою лояльності для постійних клієнтів.

@

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...