«Виклик стрибком»: в Україні з’явилася нова смертельна розвага серед школярів

Опубліковано: 22.02.2020. Автор: .

«Виклик стрибком»: з’явилася нова жорстока розвага серед школярів

В Україну з заходу прийшла небезпечна гра для підлітків, яка називається «виклик стрибком», наслідком якої може стати каліцтво. В інших країнах вже є навіть смертельні випадки.

У школах Київської області у небезпечної розваги вже з’явилися шанувальники, через що батьки почали бити на сполох, повідомляють «Надзвичайні новини».

Підсікають під ноги, якщо дитина не знає, як падати, ударяється головою. Покажіть дітям, щоб не надумали грати ні з ким в таке. І якщо хтось попросить пострибати з ними, щоб відразу відмовлялися. Багато дітей вже отримали струс і смертельні травми голови! – пишуть занепокоєні батьки в соціальних мережах і просять поширити повідомлення.

«Виклик стрибком»: з’явилася нова жорстока розвага серед школярів

Нагадаємо, раніше підлітків захопила суїцидальна гра «Зникнути на 24 години», поширена в інших країнах, зокрема в Естонії. Тож ситуаційний центр Національної поліції України попереджав  батьків бути пильними щодо поведінки своїх чад.

Перед цим онлайн-месенджери захоплювала суїцидальна гра під назвою «Момо». Розрахована вона була теж на дітей і підлітків, і працювала в основному в популярному мессенджері Whats Арp.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...