В Києві помер найстаріший собака України

Опубліковано: 24.02.2020. Автор: . Київська область

В Києві помер найстаріший собака України

У понеділок, 24 лютого, у Києві помер найстаріший собака України – такса Нора. Про це повідомила керівниця Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова.

Таксі Норі було 19 років, 8 місяців і 18 днів. Вона офіційно буда визнана найстаршим собакою в Україні зовсім недавно – у січні цього року.

Ми всі дуже переживали за Нору. Періодично контактували з її хазяйкою, цікавилися, як собачка себе почуває, і вважали кожен прожитий нею день досягненням. Таке тривале життя, – це гідний приклад любові і турботи людини, – написала Лана Вєтрова.

Все своє життя такса Нора прожила у подружжя Інни та Валерія Здесенків.  14 січня 2020 року у Києві офіційно оголошено рекорд тривалості життя найстарішого собаки в Україні. Рекордсменом-довгожителем у категорії «Жива природа» стала киянка такса Нора. Як свідчить таблиця вікових відповідностей, вона прожила понад 100 людських років. Вона вже майже не чула і не бачила.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...