Виключена з фракції «слуг» Анна Скороход розповіла, хто видає нардепам з монобільшості «зарплати» в конвертах

Опубліковано: 01.03.2020. Автор: .

Виключена з фракції «слуг» Анна Скороход розповіла, хто видає нардепам з монобільшості «зарплати» в конвертах
Анна Скороход.

За словами нардепки, розмір «винагороди» коливається від 5 до 15 тисяч доларів. Більше отримують ті депутати, які займають керівні посади у фракції. Видають гроші зазвичай в кінці місяця за результатами роботи і кожному нардепу особисто.

Прізвища тих, хто видає нардепам готівку пані Скороход називати відмовилася, посилаючись на те, що вже дала відповідні свідчення Національному антикорупційному бюро. Водночас, в програмі «Рандеву» з Яніною Соколовою, вона зазначила, що «касирами у партії» виступають заступники голови фракції «Слуга народу».

Мене звинувачували у тому, що я не голосую, що я не підтримую партію. Насправді я багато законопроєктів підтримувала, але не ті, які вважала явно лобістськими. Свою позицію я завжди чітко аргументувала і ми ще багато сварились з цьому приводу. В тому числі і на засіданнях фракції, – зазначила народний депутат.

Колеги з «Української правди» передають, що колишня «слуга» також згадала звинувачення Арахамії у тому, що вона сама платила нардепам та лобіювала інтереси бізнес-груп. Вона дорікнула йому, що зустрічного позову про спростування її слів він так і не подав, а вона ж, навпаки, позивається до голови фракції.

Також Скороход вважає, що Арахамії варто заборонити виступати на телебаченні та давати коментарі.

Будь-ласка, забороніть йому з’являтись і щось коментувати. Бо коли він наговорить тієї дурні, що він говорить, то потім ніхто не знає, як її розгрібати, – прокоментувала вона заяви лідера фракції «Слуга народу» про водопостачання до Криму.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...