Парламентський комітет рекомендував Верховній Раді прийняти відставку Гончарука

Опубліковано: 04.03.2020. Автор: .

Парламентський комітет рекомендував Верховній Раді прийняти відставку Гончарука

Парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді підтримати відставку Прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Відповідне рішення члени комітету ухвалили на засіданні сьогодні, 4 березня.

«За» проголосували 23 члени комітету, двоє утрималися, ніхто не був проти.

Вношу пропозицію рекомендувати Верховній Раді України відповідно до п.12 ч.1 ст. 85 та ч. 2 ст. 115 Конституції України прийняти відставку Прем’єр-міністра Олексія Валерійовича Гончарука. Керуючись п.1 ч. 1 ст. 15 закону «Про комітети Верховної Ради України», доручити народним депутатам, членам комітету, внесли на розгляд Верховної Ради відповідний проєкт постанови, – заявив очільник комітету Андрій Клочко.

Він уточнив, що комітет буде сьогодні ще збиратися, щоб розглянути подання Президента України Володимира Зеленського на нового Прем’єр-міністра.

Тим часом народний депутат від фракції «Слуги народу» Олександр Качура оприлюднив у соцмережі заяву Прем’єр-міністра Олексія Гончарука про відставку. Вона датована 3 березня 2020 року і в той же день була зареєстрована в апараті ВР.

Парламентський комітет рекомендував Верховній Раді прийняти відставку Гончарука

Нагадаємо, про своє рішення піти у відставку голова уряду Олексій Гончарук писав у Facebook ще у січні. Тоді він навіть зазначав, що передав свою заяву Президенту Володимиру Зеленському з правом внесення у парламент.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...