Уряд Гончарука пішов у відставку

Опубліковано: 04.03.2020. Автор: .

Уряд Гончарука пішов у відставку

Верховна Рада України на позачерговому пленарному засіданні сьогодні, 4 березня, підтримала заяву про відставку Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, яку він подав напередодні. За відповідне рішення проголосували 353 депутати.

На початку позачергового пленарного засідання до парламентарів звернувся Президент України Володимир Зеленський. Він наголосив, що будь-яка влада робить крок у прірву, коли втрачає три ключові речі – пам’ять, слух і зір.

Тобто, коли влада забуває свої обіцянки, перестає чути звичайних людей і не бачить необхідності у змінах. Це не про нас. Як доказ, ми сьогодні зібралися саме тут. Усі чудово розуміють ключове питання – це діяльність Кабінету Міністрів України, – наголосив Президент.

Президент України, виступаючи у Верховній Раді України, заявив, що нинішній склад Кабінету міністрів показав роботу без корупції, «але цього замало».

Задля об’єктивності він підкреслив, що уряд Олексія Гончарука має низку здобутків – зниження інфляції, зниження облікової ставки Нацбанку, боротьба з тіньовими ринками (зокрема з гральним бізнесом і нелегальними заправними станціями), початок приватизації державних підприємств тощо.

Але правда в тому, що сьогодні українцям цього замало. Це є правда. Так, дійсно, це перший уряд, де немає топ-корупції. Але не красти – замало. Це уряд нових облич, але облич замало. потрібні нові мізки і нові серця, – заявив Володимир Зеленський.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...