Львівські медики пришили руку 23-річному хлопцю, яку йому відірвало бетономішалкою

Опубліковано: 05.03.2020. Автор: . Львівська область

Львівські медики пришили руку 23 річному хлопцю, яку йому відірвало бетономішалкою

Унікальну операцію провели медики Львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Зізнаються, було дуже складно, адже рука трималася практично на шматочках шкіри, до того ж травма була у критичній зоні – де зосереджені дрібні судини, артерії, нерви.

Руки хлопця потрапили в бетономішалку, це сталося на будівництві, у побутових умовах, – розповідає головний лікар медзакладу Олег Самчук. – До нас він потрапив із важкою зовнішньою кровотечею, на правій руці був ушкоджений палець, ліва – трималася на шматочках шкіри. Ампутація – саме таке б рішення ухвалили у більшості лікарень України, але не тут. Наші спеціалісти вирішили боротися за збереження кінцівки і робити – реплантацію кисті.

Медик розповідає, що ушкодження було в критичній зоні, де зосереджені дрібні судини, артерії, нерви, а у пацієнта ще й були повністю вирвані сухожилля. Операція була надважкою і тривала шість годин. Саме стільки часу знадобилося хірургам, щоб пришити мікросудинним швом судини, нерви і, поетапно, – структури сухожилля. Їх, до речі, довелося пересаджувати з іншої ділянки руки.

Львівські медики пришили руку 23 річному хлопцю, яку йому відірвало бетономішалкою

Також під загрозою ампутації був палець на іншій руці. Тож, щоб його зберегти, хірурги вдалися до пластичної операції – трансплантації тканин з попереку на ушкоджену ділянку пальця.

Зараз пацієнт добре почувається і рухає пальцями на обох руках. Відтак, можемо стверджувати, що сигмент, який ми відновили, є працездатним, – каже Олег Самчук.

Львівські медики пришили руку 23 річному хлопцю, яку йому відірвало бетономішалкою

Хірург Гнат Герич оперував хлопця і задоволений результатом.

Нагадаємо, раніше на Вінничині медики повернули практично з того світу 83-річну жінку, якій вже констатували смерть і рідні готувалися до похорону.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...