Коронавірус в Україні: влада Чернівців попросила допомоги ВООЗ

Опубліковано: 10.03.2020. Автор: . Чернівецька область

Коронавірус в Україні: влада Чернівців попросила допомоги ВООЗ

Останній тест на коронавірус у чоловіка, який 3 березня прилетів з Італії та був госпіталізований, дав позитивний результат. Всесвітня організація з охорони здоров’я (ВООЗ) направила свого лікаря до Чернівців у зв’язку з повторним підтвердженням коронавірусної інфекції в українця. Про це агентству АСС повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Останній тест на коронавірус у пацієнта дав позитивний результат. Відповідно до протоколів, громадянину будуть ще кілька разів проводити його. Лише після кількох поспіль негативних результатів можна стверджувати, що пацієнт одужав, пояснила чиновниця.

За її словами, щоб зняти напругу в суспільстві, влада Чернівців звернулась з проханням по допомогу до ВООЗ.

ВООЗ завжди надсилає своїх представників до країни, в якій виявлено хворого на коронавірус. У їх делегацію входить і спеціаліст, який відповідає саме за клініку, тобто, чи правильно лікують хворого на коронавірус. Ми попросили, щоб саме цей спеціаліст приїхав до Чернівців, оглянув хворого та перевірив правильність призначеного лікування, – сказала вона.

Також Гусак зауважила, що стан хворого пацієнта стабільний, температура тіла протягом доби коливається від 37,1 до 37,6 градуса.

Нагадаємо, 3 березня у Чернівцях підтверджено перший в Україні випадок коронавірусу – у чоловіка, який з дружиною повернувся з Італії до Чернівецької області. Медики госпіталізували чоловіка, а його дружина самоізолювалась вдома. Пізніше лікарі госпіталізували і її в один з медичних закладів міста.

Тим часом, від сьогодні карантин розпочався на території всієї Італії, яка є другою країною у світі за швидкістю розповсюдження коронавірусу. Місцевим жителям рекомендують залишатися вдома та уникати скупчень людей. Дозволять їздити лише на роботу або в разі якихось надзвичайних ситуацій. В усій країні скасували всі масові заходи, зокрема, спортивні події та футбольні матчі. Ці надзвичайні заходи триватимуть щонайменше до 3 квітня.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...