Від сьогодні «Рівнетеплоенерго» має нового керівника

Опубліковано: 10.03.2020. Автор: . Рівненська область

Від сьогодні «Рівнетеплоенерго» має нового керівника
Юрій Приварський.

Ексдиректор підприємства Олександр Корчинський отримав запрошення очолити одного з лідерів української енергетики – компанію «Центренерго». У зв’язку з цим посаду директора «Рівнетеплоенерго» обійме Юрій Приварський.

Ми не могли не відпустити Олександра Сигізмундовича. «Центренерго» – професійна вершина для будь-якого менеджера у цій сфері. Не кожного дня директора обласного підприємства запрошують на таку посаду в Київ і для мене це ще одне свідчення того, що Олександр Корчинський – управлінець високого рівня, який робив у Рівному хорошу роботу. Зичу йому успіхів і нових професійних перемог, – зазначив Іван Надєїн, засновник групи компаній «Укртепло» та інвестор «Рівнетепленерго», коментуючи кадрові зміни на підприємстві.

Юрій Приварський – колишній заступник голови Рівненської ОДА (тоді ще Олексія Муляренка). Новий директор «Рівнетеплоенерго» має значний досвід роботи у Рівному та області, знає проблеми житлово-комунального господарства та енергетичної сфери. На посаді першого заступника голови облдержадміністрації керував саме житлово-комунальним напрямком, де втілив декілька важливих успішних проектів, зокрема, з енергоефективності. Під час роботи в ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» завдяки менеджменту Приварського вдалося досягти розрахунків населення за спожиті послуги на понад 100%.

Юрій Приварський отримав дві вищі освіти – в Українській Державній академії водного господарства (спеціальність «Облік і аудит») та Львівському національному університеті імені Івана Франка (спеціальність «правознавство»).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...