У «Рівнетеплоенерго» пояснили, чому суми у лютневих платіжках більші, ніж у попередні місяці

Опубліковано: 12.03.2020. Автор: . Рівненська область

У «Рівнетеплоенерго» пояснили, чому суми у лютневих платіжках більші, ніж у попередні місяці

Рівняни масово нарікають, що у лютому доведеться заплатити за опалення більше, ніж у попередні місяці – в листопаді, грудні та січні. Мовляв, й днів було менше, і за вікном була плюсова температура. Однак тепловики це пояснюють специфікою розрахунків і технічними нюансами.

«Рівнетеплоенерго» до завершення цього опалювального сезону залишає тариф незмінним. Проте, враховуючи закриття розрахунків у попередніх звітних періодах (менше ніж календарний місяць, не 30-31 день, а в загальному 23-27 днів – по даті надання показників), в лютому закриття здійснювалося з урахуванням вирівнювання середньомісячного періоду за підсумком листопада 2019 – лютого 2020 років, – пояснює речниця «Рівнетеплоенерго» Світлана Сирота.

Рішення не змінювати тариф ухвалене попри постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка набула чинності 16 січня, і встановлює для ТОВ «Рівнетеплоенерго» тариф на теплову енергію 1582,40 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

 • тариф на виробництво теплової енергії – 1182,04 грн/Гкал (без ПДВ);
 • тариф на транспортування теплової енергії – 398,54 грн/Гкал (без ПДВ);
 • тариф на постачання теплової енергії – 1,82 грн/Гкал (без ПДВ).

Тож наразі споживачі економлять відчутні суми.

Наголошуємо, рахунки виставляються лише за фактично спожите тепло у конкретні календарні дні. Відповідно, до завершення опалювального сезону періоди будуть вирівняні, – додала Світлана Сирота.

Зараз рівнянам радять звертати увагу на кількість днів, які вказані у платіжках за тепло.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

  Опитування

  Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...