З новими можливостями та спрощеним функціоналом. На сайті «Рівнеоблводоканалу» запрацював оновлений кабінет

Опубліковано: 12.03.2020. Автор: . Рівненська область

З новими можливостями та спрощеним функціоналом. На сайті «Рівнеоблводоканалу» запрацював оновлений кабінет
Андрій Карауш.

Від учора на сайті «Рівнеоблводоканалу» запустили нову версію «особистого кабінету» споживача. У ній, окрім модернізованого інтерфейсу, усунули всі технічні неточності, на які були нарікання в рівнян. Також додали нові функції, що значно спростять співпрацю з обласним водопостачальним підприємство не лише фізичним, а й юридичним особам-абонентам.

У міру наших можливостей, але постійно працюємо над тим, щоб зробити роботу нашого підприємства більш якісною, а співпрацю зі споживачами – більш легкою і доступною,- говорить директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. – Саме тому в оновленій версії «особистого кабінету» врахували усі побажання наших споживачів. Тож тепер нарікань на його роботу не виникатиме.

З новими можливостями та спрощеним функціоналом. На сайті «Рівнеоблводоканалу» запрацював оновлений кабінет

За словами пана Карауша, окрім того, що «особистий кабінет»  став більш зрозумілим і простим у використанні, в ньому з’явився ряд нових функцій, яких раніше не було. Зокрема, тепер кожен споживач може додавати не один, а одразу декілька особових рахунків. Це зручно для тих споживачів, які мають кілька квартир або оплачують комунальні послуги за своїх рідних. Також з’явилася можливість, яка досі була недоступною, – завантажити квитанцію за попередній місяць і здійснити оплату через партнерів обласного водопостачального підприємства (ПриватБанк та платіжні системи Portmone і Pаy24).

Також ми додали до «особистого кабінету споживача» статистику. Тепер кожен наш клієнт може побачити на діаграмі динаміку використання холодної води та водовідведення в той чи інший місяць. Це дуже зручно для розрахунку власних витрат, – додає Андрій Карауш.

З новими можливостями та спрощеним функціоналом. На сайті «Рівнеоблводоканалу» запрацював оновлений кабінет

До слова, після оновлення сайту «Рівнеоблводоканалу» із полегшенням зітхнуть і споживачі-юридичні особи та підприємці. Для них тепер теж з’явилася можливість відкрити «особистий кабінет». Тож їм більше не доведеться щомісяця носити на підприємство звіти про використану воду, аби отримати рахунок, як це було раніше. Тепер достатньо он-лайн завантажити показники свого лічильника з 15 по 22 число кожного місяця і вони автоматично будуть опрацьовані менеджером відділу збуту.

Єдиною незручністю після оновлення є те, що інформація зі старих «особистих кабінетів» не була автоматично перенесена, оскільки паролі кожного зі споживачів були закодовані. Тому тепер у будь-якому випадку доведеться відкривати «особистий кабінет» знову. Якщо ж у когось виникнуть будь-які питання, чи то з приводу відкриття нового особистого кабінету, чи з приводу нарахувань, то їх тепер можна адресувати в електронній формі фахівцям «Рівнеоблводоканалу» у розділі «підтримка».

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...