Польща закрила кордон з Україною: кого пропустять в країну

Опубліковано: 15.03.2020. Автор: .

Польща закрила кордон з Україною: кого пропустять в країну

З неділі, 15 березня, Польща закрила на кордоні з Україною сім пунктів пропуску. Про це пише пресслужба Міністерства закордонних справ України в Facebook.

Польща припиняє прикордонний рух на польсько-українському державному кордоні з 00:00 15 березня 2020 року і до подальшого повідомлення на наступних прикордонних пунктах пропуску, – йдеться в повідомленні.

До переліку пропускних пунктів увійшли:

 • Долгобичув-Угринів – автомобільний,
 • Зосін-Устилуг – автомобільний,
 • Хребне-Рава-Руська – залізничний,
 • Медика-Шегині – автомобільний/піший,
 • Кросценко-Смільниця – автомобільний,
 • Кросценко-Хирів – залізничний,
 • Будомєж-Грушів – автомобільний.

На цих пунктах пропуску до Польщі мають право в’їхати тільки громадяни Польщі, іноземці, які є подружжям або дітьми громадян країни, або перебувають під їхньою постійною опікою, іноземці, які мають карту поляка.

Також в країну дозволено в’їзд головам дипломатичних місій і членам дипломатичного і консульського персоналу місії, тобто особам, які мають дипломатичний ранг і членам їхніх сімей, іноземцям, які мають право постійного або тимчасового проживання на території Польща, іноземцям, які мають право працювати на території Польщі, тобто іноземцям, які мають працювати на тих самих умовах, що й громадяни, які мають дозвіл на роботу, дозвіл на сезонну роботу, декларацію про доручення виконання роботи іноземцю, іноземцям, які керують транспортним засобом для перевезення вантажів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

  Опитування

  Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...