Мільйони для лікарень: «Нова пошта» виявила бажання підтримати полтавську медицину в період карантину

Опубліковано: 21.03.2020. Автор: . Полтавська область

Мільйони для лікарень: «Нова пошта» виявила бажання підтримати полтавську медицину в період карантину
Фото ілюстративне і зроблене до карантину.

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 в Україні, компанія «Нова пошта» виділяє 25 млн гривень на закупівлю необхідного обладнання для лікарень. Також будуть придбані засоби індивідуального захисту. Про це повідомляється на сайті поштового оператора.

«Нова пошта» як бізнес, який працює для людей, просто не може залишатися осторонь. Ми вирішили допомогти нашим лікарям в боротьбі з вірусною інфекцією і виділили на це 25 млн гривень. Ми направимо їх на оснащення лікарень в Полтаві і Полтавській області. Я закликаю відповідальний бізнес, який працює в Україні, вчинити так само, – зазначив В’ячеслав Климов, співзасновник компанії.

У свою чергу співвласник компанії Володимир Поперешнюк заявив, що медустановам варто інформувати суспільство про свої потребу в обладнанні та захисних матеріалах, «щоб до нашої ініціативи могли приєднатися інші підприємці».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...