Куди телефонувати, якщо  виникли питання щодо поширення коронавірусної інфекції

Опубліковано: 22.03.2020. Автор: .

Куди телефонувати, якщо  виникли питання щодо поширення коронавірусної інфекції

У Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили перелік номерів телефонів для різних областей, куди слід звертатися, якщо є питання про поширення коронавірусної хвороби.

А загалом при симптомах респіраторних захворювань радять телефонувати сімейному лікарю.

Куди телефонувати, якщо  виникли питання щодо поширення коронавірусної інфекції

До слова, сьогодні в Україну літаком прибула  партія тестів для визначення коронавірусної хвороби. Доставили обидва види тестів: для ПЛР (золотий стандарт діагностики) та тести експрес-діагностики.

Експрес-тести будуть використовуватися бригадами екстреної допомоги для «санітарного сортування», тобто у разі, якщо працівник екстреної допомоги прибуває до людини, в якої підвищена температура і є підозра на коронавірусну хворобу, медики мають зробити два тести: один на грип і експрес-тест на коронавірус. Це потрібно, щоб вирішити, який алгоритм дій застосовувати далі. Якщо спрацьовує тест на грип, лікарі вживають відповідних заходів. Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Після цього можна говорити про підтверджений випадок захворювання та вживати необхідні протиепідемічні заходи.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...