Міністр охорони здоров’я Ємець написав заяву про відставку

Опубліковано: 23.03.2020. Автор: .

Міністр охорони здоров’я Ємець написав заяву про відставку
Ілля Ємець.

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець написав заяву про відставку із займаної посади, про це УНН повідомило джерело в Офісі Президента. За інформацією співрозмовника агентства, Ілля Ємець сьогодні зранку написав заяву про відставку, водночас повідомивши про це Президента Володимира Зеленського.

Також за словами співрозмовника журналістів, станом на зараз Ілля Ємець перебуває на зустрічі з Зеленським, де його, ймовірно, спонукають залишитися в кріслі міністра охорони здоров’я. Наразі заява Іллі Ємця про його відставку не підписана.

Водночас, джерела в Міністерстві охорони здоров’я повідомляють, що причиною написаної заяви Ємцем став конфлікт з одним з його заступників, а також інформація про те, що колишня виконувач обов’язків охорони здоров’я Уляна Супрун вже тиждень негласно щодня присутня в міністерстві і намагається впливати на роботу відомства.

До слова, саме Уляна Супрун була ініціатором ліквідації санітарної епідеміологічної станціїї (СЕС) в Україні, внаслідок чого Кабінет Міністрів України ліквідував структуру 22 травня 2017 року своїм указом, а Уляна Супрун виступала проти поновлення роботи СЕС згодом.

Нагадаємо, Іллю Ємця призначили на пост міністра охорони здоров’я на початку березня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...