Рівненщина отримала тести на визначення коронавірусної хвороби

Опубліковано: 24.03.2020. Автор: . Рівненська область

Рівненщина отримала тести на визначення коронавірусної хвороби

Сьогодні на Рівненщину надійшли медичні засоби та тести двох видів з Китаю. Зокрема, 1800 ПЛР тестів, 5000 експрес-тестів, захисні маски і костюми. Вантаж для шести західних областей літаком прибув до Львова. О 4 годині ранку в Рівненську обласну державну адміністрацію їх доставили представники Національної поліції.

Розвантажили медичні засоби під контролем чергових при Цілодобовому оперативному штабі – заступників голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та Ігоря Тимошенка, а також головного санітарного лікаря області Романа Сафонова. Далі ПЛР тести відправлять в Рівненський обласний лабораторний центр, експрес-тести, захисні маски і костюми розподілять між медичними закладами області.

Рівненщина отримала тести на визначення коронавірусної хвороби

Нагадаємо, 23 березня вночі в Україну військовим літаком доставили медичні засоби з Китаю. Це лише перша партія медичного вантажу з Китаю. Цього тижня заплановано ще декілька рейсів, повідомили у пресслужбі Рівненської обласної державної адміністрації.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...