Кабмін ввів надзвичайну ситуацію у всій Україні і продовжив карантин на місяць

Опубліковано: 25.03.2020. Автор: .

Кабмін ввів надзвичайний стан у всій Україні і продовжив карантин на місяць

Кабінет Міністрів ввів режим надзвичайної ситуації у всій Україні на 30 днів. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні уряду. Крім того, карантин в Україні продовжили до 24 квітня. За словами глави уряду, в залежності від ситуації терміни карантину можуть бути продовжені або скорочені.

Попрошу не плутати надзвичайну ситуацію і надзвичайний стан. Надзвичайна ситуація не обмежує конституційні права громадян, але консолідує зусилля в боротьбі із загрозою, – сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Введення режиму надзвичайної ситуації дає можливість органам влади вживати заходів для підготовки та протидії поширення захворювання, своєчасного надання медичної допомоги постраждалим та їх лікування, оперативного інформування громадян про поточну ситуацію.

Разом з цим режим надзвичайної ситуації не передбачає заборону виходити з дому і інші обмеження прав і свобод.

До цього Кабмін ввів режим надзвичайної ситуації в восьми областях України: Чернівецькій, Житомирській, Київській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Тернопільській, Донецькій та Черкаській, а також у місті Київ.

Кабмін ввів надзвичайний стан у всій Україні і продовжив карантин на місяць

Нагадаємо, станом на 25 березня в Україні було підтверджено 113 випадків захворювання на коронавірус COVID-19, 4 людини загинули, 1 – вилікувалася.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...