В Китаї помер чоловік від нового вірусу, який переносять гризуни

Опубліковано: 25.03.2020. Автор: .

В Китаї помер чоловік від нового вірусу, який переносять гризуни

Поки науковці всього світу шукають ліки від смертельного коронавірусу, який щодня забирає сотні життів, у Китаї з’явилася нова загроза – хантавірус. Ця небезпечна хвороба, яка передається від гризунів, вже вбила чоловіка у провінції Юньнань, повідомляє China Global Times.

Смертельний випадок був виявлений у чоловіка з китайської провінції Юньнань, який помер, коли їхав на роботу в автобусі. За словами очевидців, йому раптово стало погано, він впав і помер.

Китайська влада також перевірила 32 інших пасажири, які їхали на тому ж автобусі, що і померлий, щоб перевірити, чи не були вони заражені.

Повідомляється, що це перший зареєстрований випадок смерті від хантавірусу.

Розповсюджувачами подібних вірусів є гризуни. Також відомі випадки, коли зараження відбувалося від укусу деяких видів комахоїдних кажанів. При цьому ханта вірус, як правило, не переходить від людини до людини. Однак кілька таких випадків було зареєстровано в Аргентині і Чилі. Медики говорять, що на відміну від COVID-19, хантавірус в основному не передається через дихальну систему, але виділення та кров пацієнта можуть бути заразними.

Вірусологи кажуть, що ймовірність спалаху хантавірусу на тлі пандемії COVID-19 низька.

Станом на 7 годині 25 березня на території України зафіксовано 113 випадків захворювання на коронавірус Covid-19 у 13 областях та Києві,

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...