«Тільки не паліть хату і не вбивайте дітей!» Буковинка, яка заразила коронавірусом усе село, звернулася до односельців

Опубліковано: 29.03.2020. Автор: . Чернівецька область

«Тільки не паліть хату і не вбивайте дітей!» Буковинка, яка заразила коронавірусом усе село, звернулася до односельців

Буковинське село Колінківці, яке потерпає від спалаху епідемії, повністю ізольоване від світу. Першим нульовим пацієнтом в селі є жінка-заробітчанка, яка приїхала з Італії і заразила своїх двох невісток та трьох внуків. Наразі там офіційно 15 людей з короновірусом. Жінка, яка примудрилася заразити десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення, пише «Обозреватель».

Звернення своє Єлизавета (так звати заробітчанку) опублікувала в Facebook. Вона нещодавно повернулася із заробітків з Італії. Ймовірно, там вона і підхопила небезпечний вірус. Приїхавши додому, брала найактивнішу участь у громадському житті свого села Колінківці. Зокрема, ходила на мітинги під обладміністрацію 9 березня, де жителі трьох сіл боролися за створення ОТГ, спілкувалася з головою села.

У результаті вона заразила не тільки своїх дітей і онуків, навіть глава села зліг із високою температурою, а зараз 14 односельчан перебувають у лікарні з коронавірусом.  А разом із Колінківцями на карантин посадили ще три села: Топорівці, Бочківці і Грозненці. Там виставили блок-пости, всі дороги і лісові стежки перекрили шлагбаумами.

«Тільки не паліть хату і не вбивайте дітей!» Буковинка, яка заразила коронавірусом усе село, звернулася до односельців

«Винуватиця» такої ситуації Єлизавета записала відео, де розповіла, що сама вже одужала і перебуває вдома. І пообіцяла більше ніколи не їздити до Італії на заробітки.  Також вона сказала, що чула, що люди хочуть спалити її будинок і розправитися з її дітьми і внуками:

Не вбивайте їх, хочете – вбивайте мене, ріжте, рубайте, – зі сльозами просить жінка.

Вона каже, що сім’я нікуди не виходить і сидить на сумках, із документами.

Кожну ніч мої діти, як зайченята, не сплять зі страхом, як тільки чують шарудіння у дворі, – плаче жінка.

Вона скаржиться, що вдома немає овочів і хліба, доїдають макарони, тому що бояться вийти на вулицю, побоюючись гніву сусідів. Також жінка стала на коліна і просила, щоб залишили в спокої її родину.

Я вас прошу, хочете розправитися – викличте мене в село, убийте, що хочете, те і зробіть, тільки залиште моїх дітей. Повірте, що жодна мама і бабуся не могла принести своїм дітям і онукам такої страшної біди. І вам не хотіла, вибачте мене, – просить Єлизавета.

Це відео жінка розсилає своїм односельцям через соцмережі.

У селі кажуть, що спочатку були злі на жінку, бо, повернувшись з Італії, вона не сиділа вдома, а їздила і ходила по всій області. Хоча прекрасно знала, яка ситуація в Італії.

Сусідів відео зворушило. Вони обіцяють не чіпати родину, та й кажуть, що палити будинок навіть не думали.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...