У Франції успішно випробували ліки від коронавірусу

Опубліковано: 29.03.2020. Автор: .

У Франції успішно випробували ліки від коронавірусу

Французькі вчені заявили про обнадійливі клінічні дослідження ефективності застосування гідроксихлорохіну в поєднанні з антибіотиком азитроміцином для лікування нового коронавірусу.

14 пацієнтів протягом десяти днів вживали перорально 200 мг сульфату гідроксихлорохіну три рази на день. Шестеро з них додатково отримували для запобігання суперінфекції перші два дні 500 мг азитроміцину на день, а потім протягом чотирьох днів – 250 мг, повідомляє Sciencedirect.

У всіх шістьох людей побічних ефектів на серці за час дослідження помічено не було.

Уже на п’ятий день у цих пацієнтів тести на коронавірус дали негативний результат, який підтвердили в наступні дні. Тобто, усі хворі Covid-19 у тестовій групі за п’ять днів повністю одужали.

Цікаво й те, що одна пацієнтка, яка отримувала тільки гідроксихлорохін, і не вилікувалася, на восьмий день дослідження почала вживати азитроміцин, а на дев’ятий день її проби на вірус були вже негативними.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...