У Львові коронавірус виявили у водія трамваю. Тепер перевіряють усіх

Опубліковано: 30.03.2020. Автор: . Львівська область

У Львові коронавірус виявили у водія трамваю. Тепер перевіряють усіх

Від сьогодні у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують водіїв громадського транспорту, медиків, соціальних працівників. Під час тестування, у пацієнтки пульмонологічного відділення 5-ї міської клінічної лікарні та водія електротранспорту виявили підозру на коронавірусну інфекцію. Тож зараз лікарі забирають необхідний біоматеріал для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), яка може достовірно визначити наявність або відсутність коронавірусної інфекції, повідомили у міській раді.

Є два випадки позитивних результатів експрес-тестів на коронавірус у Львові. Це результати саме експрес-тестів. Ми почали їх масово застосовувати в комунальних установах серед працівників, що вимушено контактують з великою кількістю людей. Аналізи відправлені на ПЛР-діагностику для остаточного підтвердження.  Перший випадок виявлено в пацієнтки 5-ї лікарні (1965 р.н.), яка 25 березня поступила з пневмонією. Всі пацієнти та лікарі, які контактували з нею, зараз обстежуються та ізольовані в приміщенні лікарні.  Другий випадок – водійка трамваю (1970 р.н.). В неї жодних симптомів, взяли матеріал для ПЛР-тесту. Жінку відправлять додому для обсервації під контроль сімейного лікаря. Трамвай зняли з маршруту. Тестуємо всіх водіїв, – сказав міський голова Андрій Садовий.

В управлінні охорони здоров’я ЛМР уточнили, що пацієнтка пульмонологічного відділення лікарні з минулого тижня перебувала на лікуванні з пневмонією. Жінка прибула з-за кордону вкінці січня, і більше за межі країни не виїжджала. Експрес-тест на коронавірус виявився позитивним — у хворої є підозра на наявність коронавірусної інфекції. Відтак, зараз вживають всі необхідні протиепідемічні заходи.

Припинений прийом і виписка, всі пацієнти залишаються під спостереженням і лікуванням, весь медичний персонал залишається в цьому корпусі. Є вивільнене приміщення на іншому поверсі, де персонал буде залишений до отримання результатів тесту. В залежності від отриманого результату, будемо вживати відповідних заходів, – повідомили в управлінні охорони здоров’я.

Також повідомлено всім родичам працівників про необхідність залишитися вдома і перебувати на самоізоляції до отримання результатів тесту. Відпрацьовуються контакти цієї жінки за місцем проживання — люди теж будуть попереджені про те, що вони мають бути в самоізоляції до отримання результатів тесту.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністра охорони здоров’я Іллі Ємця щодо посилення карантинних заходів через коронавірус.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...