Верховна Рада прийняла важливий закон про харчування військових

Опубліковано: 30.03.2020. Автор: .

Верховна Рада прийняла важливий закон про харчування військових

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада проголосувала за ухвалення змін до державного бюджету на 2020 рік, які дозволять забезпечити безперебійне харчування військовослужбовців Збройних сил України та Міністерства внутрішніх справ. За відповідне рішення проголосували 302 народні депутати.

Крім того, Міноборони та МВС отримали можливість продовжити у 2020 році дії договорів, укладених у 2019 році із суб’єктами господарювання.

У пояснювальній записці до законопроєкту йдеться, що до сьогодні існував реальний ризик зриву забезпечення харчуванням особового складу Збройних сил України та інших складових сил безпеки та оборони у зв’язку з виникненням непередбачуваних обставин. Зокрема, йдеться про відмову ТОВ «ПОНТЕМ.УА», яке свого часу виграло тендер, надавати послуги з харчування в регіонах України у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.

Окрім того, Верховна Рада схвалила за основу законопроєкт про кримінальну відповідальність за незаконний експорт товарів протиепідемічного призначення.  Законопроєктом передбачається встановлення кримінальної відповідальності за експорт протиепідемічних товарів.

Вивезення (пересилання) у значному розмірі через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю товарів протиепідемічного призначення, експорт яких підлягає ліцензуванню, або вивезення (пересилання) яких громадянами за межі митної території України не допускається – карається штрафом від восьми до дванадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією цих товарів, – зазначається в тексті законопроєкту.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...