В Офісі Президента прокоментували перспективи легалізації «Л/ДНР»

Опубліковано: 31.03.2020. Автор: .

В Офісі Президента прокоментували перспективи легалізації «Л/ДНР»
Андрій Єрмак.

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак сьогодні під час онлайн-брифінгу заявив, що представники «Л/ДНР» за каденції цієї влади ніколи не стануть повноправними учасниками Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Більше п’яти років, як відбувається процес в Мінську, на цих переговорах присутні (від бойовиків — Ред.) тільки представники так званих «ДНР» і «ЛНР». Вони не є учасниками Тристоронньої контактної групи, і за нашої каденції ніколи ними не стануть, — запевнив Єрмак.

Глава ОП підкреслив, що Україна ніколи не вела переговорів з так званими «ДНР» і «ЛНР» і не буде ніколи їх вести.

Але Україна готова сьогодні говорити з українськими громадянами, які проживають на тимчасово окупованих територіях і не є учасниками війни на Донбасі, — заявив він.

Коментуючи ідею створення «консультативної ради» з бойовиками Єрмак заявив, що це питання буде розглядатися після консультацій із західними партнерами і ОБСЄ.

Нагадаємо, як передавали колеги з видання «НВ», 11 березня в Мінську було прийнято рішення про створення Консультативної ради, до складу якого увійдуть «представники» ОРДЛО.

Бойовики розцінили створення нового органу «як згоду Києва почати прямий діалог з Донбасом».

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що консультації з підконтрольними Кремлю сепаратистами не є їх юридичним визнанням.

Офіційно рішення про створення ради наразі не підписано.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...