Замість Федеральної служби охорони РФ – підрозділ СС?

Опубліковано: 02.04.2020. Автор: .

Замість Федеральної служби охорони РФ – підрозділ СС?
Фото ілюстративне.

Схоже, що в Росії вирішили перетворити Федеральну службу охорони, на підрозділ, аналогічний нацистському СС. Володимир Путін настільки переймається за власну безпеку, що навіть дозволив ФСО без жодних застережень застосовувати бойову техніку.

Таким чином Федеральна служба охорони, яка займається охороною найвищих посадових осіб країни, зможе застосовувати без жодних застережень танки та авіацію. При цьому у відповідному законі зазначено, що силовики не будуть відповідати «за шкоду та збитки, завдані особам та організаціям під час застосування фізичної сили, спеціальних засобів, зброї та бойової техніки».

Відомо, що відповідний закон, який дозволяє ФСО застосовувати бойову техніку та авіацію, вже завізований Володимиром Путіним.

До цього він був проголосований у Дердумі РФ та погоджений Радою Федерації.

На думку авторів відомого опозиційного телеграм каналу «Протестная Россия», це все свідчить про те, що «в РФ назріває звичайний фашизм, а влада готується до масових протестів ».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Де ви плануєте цього року провести відпустку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...