І батон, і паску – під сам двері: рівненський хлібзавод почав розвозити свою продукцію пенсіонерам

Опубліковано: 03.04.2020. Автор: . Рівненська область

І батон, і паску – під сам двері: рівненський хлібзавод почав розвозити свою продукцію пенсіонерам

Послуга адресної доставки хліба почала працювати в обласному центрі відучора. Ініціатором виступив місцевий хлібзавод «Поліссяхліб», працівники якого зголосилися доставляти свою продукцію пенсіонерам прямо під двері.

Як пояснив журналістам Суспільного маркетолог підприємства Дмитро Полюхович, «Поліссяхліб» здійснює безкоштовну доставку при замовленні їх продукції на суму від ста гривень. Для цього налагоджують співпрацю із головами місцевих ОСББ. Щоб ті, зібравши замовлення від пенсіонерів, які проживають у їх будинку, залишали заявки.

Загалом, у нас є пропозиція, щоб люди об’єднувалися, якщо це багатоквартирний будинок, ОСББ об’єднувало людей, автомобіль може підвезти під будинок хліб, водій рознесе по квартирах хлібчик, хто замовлення зробить. Ми на даний момент доставляємо продукцію за такою ціною, якої немає в магазинах, – пояснює пан Полюхович. – Тобто – без націнки. Наразі це не буде для підприємства у збиток, тому що це не комерційна пропозиція по доставці. Насамперед ми думаємо про те, щоб люди більше залишалися вдома, менше ходили по магазинах.

Також, за словами представника підприємства «Поліссяхліб», їхні експедитори пенсіонерам приноситимуть продукцію прямо під двері. А напередодні Великодня підприємство обіцяє розвозити рівнянам паски.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...