Денис Шмигаль розповів, коли в регіонах можуть відновити роботу громадського транспорту

Опубліковано: 04.04.2020. Автор: .

Денис Шмигаль розповів, коли в регіонах можуть відновити роботу громадського транспорту
Денис Шмигаль.

Наразі точних дат прем’єр не озвучував, однак висловив припущення, що перші кроки у послабленні обмежувальних заходів, що були введені для запобігання поширенню коронавірусу, можуть бути зроблені вже до кінця квітня. Щоправда, одразу додав – «за умови позитивної динаміки».

За нашим планом, якщо буде зафіксовано динаміку знижування захворюваності, то в кінці квітня ми зможемо почати поступове послаблення карантинних заходів, – заявив пан Шмигаль колегам з видання Українська правда.

За словами прем’єра, цей процес відбуватиметься у кілька етапів. Спочатку на роботу зможуть піти люди працездатного віку, паралельно буде частково відновлюватись рух громадського транспорту. Такий крок, на його думку, дозволить уряду з травня почати рестарт економіки.

В той же час, як зазначив пан Шмигаль, інші карантинні заходи у цей період послаблювати не стануть, оскільки загроза поширення хвороби за три тижні нікуди не зникне. Тому обмеження на прогулянки, масові зібрання та інші розваги залишаться.

Крім того усі і надалі будуть зобов’язані носити маски та дотримуватись карантину. А для старших людей, студентів та школярів карантин буде продовжений.

Денис Шмигаль наголосив, що у такий спосіб уряд намагається утримати баланс між карантином та збереженням економіки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...