iPhone чи Android? Вчені вважають, що смартфон може багато «розказати» про характер свого власника

Опубліковано: 05.04.2020. Автор: .

iPhone чи Android? Вчені вважають, що смартфон може багато «розказати» про характер свого власника

Група дослідників з університету Лінкольна й університету Ланкастера в Британії вивчили поведінку, звички та ставлення до своїх телефонів більше ніж 500 користувачів смартфонів, які працюють на базі операційних систем Android та iOS. Вони дійшли висновку, що на вибір смартфона певним чином впливають властивості характеру того, хто ним далі користуватиметься.

Так, наприклад, ті, хто вважає за краще Android – більш щирі люди, ніж покупці iPhone, вважають  вчені. Але користувачі айфонів – молодші за віком і більш відкриті, повідомляють колеги з ВВС.

Також дослідження показало, що жінки з двічі більшою ймовірністю є власницями iPhone, ніж чоловіки, але чому це відбувається, вчені не знають.

Хізер Шоу, одна з авторів дослідження, говорить, що смартфони вже стали міні-цифровою версією свого господаря.

Багатьом не подобається, коли їхні телефони беруть інші люди, тому що за телефонами можна сказати багато що про нас особисто, – пояснює вона.

Люди, прив’язані до своїх iPhone, не багатші за власників смартфонів з Android, але “яблукомани” більше непокояться тим, що їх телефон сприймається як показник якогось статусу. Вони також більш емоційні, ніж ті, хто надає перевагу Android.

До слова, подібне дослідження, яке вивчає зв’язок між типом смартфона та особливостями характеру його власника вченими проводиться вперше.

До речі, в NASA заявили, що готуються  відправити людей на Венеру.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Де ви плануєте цього року провести відпустку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...