Перші наслідки посиленого карантину: в столичному Гідропарку почалися конфлікти із поліцією

Опубліковано: 06.04.2020. Автор: . Київська область

Перші наслідки посиленого карантину: в столичному Гідропарку почалися конфлікти із поліцією

Непорозуміння між невідомими та поліцією почалися сьогодні зранку в київському Гідропарку. Поліція взяла під охорону тамтешній спортивний майданчик і нікого не пропускає. Натомість група осіб в масках намагається туди прорватися, заявляючи, що обмежувати пересування громадян без введення в країні надзвичайного стану – незаконно.

Як повідомляють журналісти видання «Страна», протестувальники – відомі у певних колах особи, які брали участь у сутичках на столичних будівництвах.

Правоохоронці перекрили заїзд на міст трьома автомобілями. Намагаються вести діалог стримано. Натомість окремі «активісти» навмисно провокують конфлікт та періодично роблять спроби пройти на спортивний майданчик. Відомо, що вже кількох провокаторів поліція затримала.

Нагадаємо, раніше спортсмени, які займаються на спортмайданчику в Гідропарку, заявляли, що не збираються дотримуватися карантину. А у разі потреби готові навіть битися із поліцією, аби потрапити на спортивний майданчик.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...