Аби лише платили комуналку: в Кабміні вирішили спростити життя пенсіонерам

Опубліковано: 08.04.2020. Автор: .

Аби лише платили комуналку: в Кабміні вирішили спростити життя пенсіонерам
Фото ілюстративне.

Урядовці всерйоз задумалися над розширенням дистанційних можливостей для пенсіонерів здійснювати оплату комунальних послуг. Зараз вони можуть зробити це через існуючі онлайн сервіси. А найближчим часом до цього переліку можуть додати і можливості здійснити оплату за допомогою листонош або через дзвінок до банку, повідомляють у пресслужбі Кабінету міністрів України.

Ті, хто отримує пенсії та грошові допомоги через банківські установи, зможуть дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. Для цього достатньо буде зареєструється у системі дистанційного обслуговування або зателефонувати на «гарячу» лінію банку і надати інформацію про перелік ЖКП, які бажають оплатити, та необхідні дані для оплати послуг з їх рахунків, — пояснюють в уряді.

Окрім того, одержувачі пенсій та грошових допомог зможуть оплачувати послуги безпосередньо у листоноші, коли той принесе пенсію чи грошову допомогу, або замовити попередньо замовити таку послугу по телефону.

Нагадаємо, Кабмін вирішив підвищити на 500 гривень пенсії людям, які мають більше 80 років. Щоправда є одне застереження – надбавку отримають лише ті, чия пенсія не перевищує 9 205 грн. Окрім того за рішенням уряду пенсіонери, чия пенсія не перевищує 5 тис. грн, отримають одноразову допомогу у розмірі одну тисячу гривень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...