Обмін полоненими відбудеться ще до Великодня, – Офіс Президента

Опубліковано: 08.04.2020. Автор: .

Обмін полоненими відбудеться ще до Великодня, – Офіс Президента

Україна проведе черговий обмін полоненими з сепаратистами т.зв. «Л/ДНР» до святкування Пасхи – 19 квітня. Про це повідомив Офіс Президента.

Відзначається, що під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи (ТКГ) сторони досягли «принципових домовленостей» про списки утримуваних осіб і дату взаємного звільнення утримуваних осіб на Донбасі – до Великодня.

Я вдячний, що було підтримано нашу пропозицію працювати, орієнтуючись на результат, і в більш інтенсивному режимі, у тому числі в підгрупах, і обговорювати всі питання, щоб якнайшвидше досягти домовленостей. Україна прагне підвищити результативність засідань Тристоронньої контактної групи. Ми хочемо вагоміших рішень, які допоможуть вирішити питання безпеки і гуманітарні проблеми на Донбасі, – заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Крім того, на засіданні ТКГ обговорили питання розведення сил і засобів та гуманітарного розмінування територій на Донбасі.

Зокрема, сторони домовилися надати ОБСЄ список об’єктів для розмінування і гарантувати безпеку на всіх ділянках.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...