Ув’язнені в чернівецькому СІЗО порізали собі вени через підсудного з коронавірусом

Опубліковано: 26.04.2020. Автор: . Чернівецька область

Ув’язнені в чернівецькому СІЗО порізали собі вени через підсудного з коронавірусом
Фото: УНІАН.

У чернівецькому слідчому ізоляторі напередодні група ув’язнених влаштувала бунт, зачинившись у своїх камерах, через прибуття до виправної установи підслідного з лабораторно підтвердженим випадком коронавірусної хвороби COVID-19.

Як повідомили УНІАН у слідчому ізоляторі, у ніч на 25 квітня група ув’язнених зачинилася в камерах, перешкоджаючи персоналу установи виконувати свої обов’язки.

В акті порушення режиму взяли участь ув’язнені трьох камер. Троє з яких заподіяли собі тілесних ушкоджень, їм надана медична допомога, – повідомили у слідчому ізоляторі.

За повідомленням ЗМІ, вказані особи перерізали собі вени. У СІЗО також зазначили, що ув’язненого з коронавірусом доставили до установи 23 квітня, відповідно до ухвали суду.

Ув’язнений був розміщений із дотриманням всіх необхідних карантинних вимог окремо від інших ув’язнених та засуджених. Персонал, який здійснює нагляд, забезпечений засобами індивідуального захисту, установа – дезінфікуючими засобами, – повідомили в СІЗО.

Після вказаних подій двоє інспекторів слідчого ізолятора звернулися до керівництва із проханням надати їм відпустку. Пізніше, після повідомлення про подію, керівництво департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України виїхало на місце події.

Водночас у слідчому ізоляторі додали, що наразі стан оперативної обстановки в установі – «стабільний».

Нагадаємо, раніше у тернопільській лікарні №3 чоловік, який перебував на обсервації, скоїв самогубство. До цього він два роки жив у Польщі і в Україну приїхав лише кілька днів тому.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...