Студент з Тернопільщини вдруге став переможцем «Голосу країни»

Опубліковано: 27.04.2020. Автор: . Тернопільська область

Студент з Тернопільщини вдруге став переможцем «Голосу країни»

Вчора, 26 квітня, у прямому ефірі телеканалу «1+1» відбувся фінал 10-го, ювілейного, телешоу «Голос країни». Переможцем став 18-річний Роман Сасанчин із Заліщик Тернопільської області. Він підкорив сцену виконанням пісні «Цвіте черешня», яку присвятив своїй мамі.

18-річний учасник команди Тіни Кароль обійшов своїх доросліших суперників, і став ювілейним переможцем «Голосу країни».  Незважаючи на свій юний вік, Роман вже має за плечима чималий досвід співака і конкурсанта. Так, перемога хлопця з Тернопільщини в «Голосі» унікальна тим, що він в 2015-му виграв «Голос. Діти». П’ять років тому 13-річний хлопець також був у команді Тіни Кароль.

Переможцю вручили ключі від квартири у Києві.

До речі, Рома співає з п’ятирічного віку, і вперше десятирічним хлопчиком прийшов на сліпі прослуховування вокального шоу «Голос. Діти» сім років тому. Але тоді до нього не повернувся жодний тренер, а коли після завершення виступу усі червоні крісла розвернулися, хлопчина помилково подумав, що зміг вразити усіх зіркових тренерів. І тільки за лаштунками мама пояснила, що насправді він не пройшов далі у шоу. Тоді хлопчик неабияк засмутився, але попри сльози і відчай, пообіцяв повернутися, пише видання Реально.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...