«Технічний нюанс»: у Міносвіти пояснили, чому замість уроку про російську агресію у «Школі онлайн» показали боксера Усика

Опубліковано: 01.05.2020. Автор: .

«Технічний нюанс»: у Міносвіти пояснили, чому замість уроку про російську агресію у «Школі онлайн» показали боксера Усика

«Всеукраїнська школа онлайн» втрапила у черговий скандал – замість уроку із темою «Російська агресія проти України» показала урок із боксером Олександром Усиком про науково-технологічну революцію.

У розкладі для 11 класу на сайті Міністерства освіти і науки вказано, що в рамках предмету «Всесвітня історія» буде викладено тему «Агресія Росії проти України у 2014 році. Російсько-українська війна». Втім, на офіційному каналі Міністерства освіти і науки в YouTube замість оголошеного уроку вийшов інший – про науково-технологічну революцію, знятий за участю боксера Усика, пише «Радіо Свобода».

Школа онлайн.Заплющте очі і послухайте фрагмент урока для 11 класу. Потім відкрийте і прочитайте назву урока. В розкладі стояла саме ця тема, як в назві…А вийшло відео уроку на іншу тему: про науково-технологічну революцію, із боксером Усикомhttps://www.radiosvoboda.org/a/news-online-shkola-zamina-na-usyka/30585699.htmlАПД пояснення чому так сталося https://www.radiosvoboda.org/a/news-mon-usyk/30586096.html

Опубліковано Ольгою Комаровою Четвер, 30 квітня 2020 р.

Згодом на запит журналістів у Міносвіти пояснили таку заміну «технічними нюансами».

Після зйомки кожен урок проходить кілька ступенів експертизи, а також складний процес монтажної роботи. Оскільки урок, заявлений у розкладі, не був технічно підготовлений до трансляції, на жаль, довелося надати для ефіру інший урок, – йдеться у відповіді МОН.

Міністерство обіцяє, що урок історії на тему російської агресії в Україні вийде пізніше. Щоправда, відомство не уточнило, коли саме.

До слова, це вже не перший «ляп» у провеленні онлайн-уроків для школярів – одна вчителька в ефірі океани переплутала (розповіла дітям, що Австралію омиває Атлантичний океан, замість Індійського), друга відомих вчених Євгена та Бориса Патонів назвала братами, третя  літак-гігант «Мрія» відправила на орбіту Землі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...