«Я думав, ви будете саджати корупціонерів, а не міських голів»: мер Черкас пригрозив Зеленському опором

Опубліковано: 02.05.2020. Автор: . Черкаська область

«Я думав, ви будете саджати корупціонерів, а не міських голів»: мер Черкас пригрозив Зеленському опором
Анатолій Бондаренко. Скрін з відео.

Міський голова Черкас Анатолій Бондеранко записав звернення адресоване Президенту України. Очільник міста висловив своє розчарування політикою Володимира Зеленського і нагадав йому про обіцянки, який той давав перед виборами. Символічно це відео пан Бондаренко записав на алеї обласного центру, на якій Володимир Зеленський вперше заявив про свій намір балотуватися.

Я той міський голова, якому Президент України передавав привіти. Пане Президенте, я думав, що коли ви переможете, в країні буде закон один для всіх. Прийде весна і будемо саджати. Тільки не міських голів, а корупціонерів. Я думав, що ви будете саджати своїх соратників за кнопкодавство, за «Велюр»… Ми готові відповідати, але після ваших однопартійців. А зараз, як у тому фільмі про Крим, Черкаси будуть чинити опір. Черкаси – вільне козацьке місто і якщо потрібно об’єднати Україну, то ми це зробимо! – заявив пан Бондаренко.

Нагадаємо, вчора у медійному просторі України буквально вибухнула новина про те, що в Черкас міська влада самовільно послабила карантин, дозволивши працювати майже усім громадським закладам обласного центру. Після цього Президент України Володимир Зеленький у своєму відео звернення передав «привіт» міському голові Черкас Анатолію Бондаренку і пригрозив відповідними юридичними наслідками. Реакція правоохоронців не забарилася – порушили кримінальну справу, а пана Бондаренка викликали на допит у поліцію.

Черкаси будуть чинити опір .

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Субота, 2 травня 2020 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...