Львів’янка стала однією із кращих дизайнерів у Чикаго

Опубліковано: 03.05.2020. Автор: . Львівська область

Львів’янка стала однією із кращих дизайнерів у Чикаго
Львів’янка стала однією із кращих дизайнерів у Чикаго

Одразу три спеціалізовані видання для інтер’єр-дизайнерів включили емігрантку зі Львова Надію Гордон у рейтинги  топ-дизайнерів  міста Чикаго.

Увага до деталей, вдало підібрані колір та текстура гармонійно поєднуються в сучасному та перехідному (transitional) стилях інтер’єрів  Nadia Gordon Designs. Надія Гордон  вважає, що головне завдання дизайнера – зрозуміти бачення свого клієнта, розширити його та втілити у реальність його індивідуальний стиль, пише uapost.us.

Так, видання Decorilla включило Nadia Gordon Designs в 10 Best Chicago Interior Designers, Life Style видання Jetsetty –  у свій рейтинг Top 5 Interior Designers Anchored In The Windy City.  Ще один спеціалізований ресурс Decorill вказує Nadia Gordon Design у своєму рейтингу Ten Finest Interior Stylist in Chicago.

Українка за походженням Надія Гордон вважає, що секрет успішного проекту полягає у розумінні та розкриті бачення свого клієнта та подальшій його реалізації у інтер’єрі. Найбільша помилка, що може зробити дизайнер – це нав’язати своє бачення клієнтам. В результаті може вийти гарний інтер’єр, але він буде «чужим» для замовника.

Дві сестри з Львівщини стали одними з найсильніших шахісток світу

У рейтингу також присутні Nate Berkus, Antony Michael та інші відомі дизайнери з Чикаго.

Надія Гордон емігрувала у США зі Львова у 2005 році. В 2013 році здобула диплом магістра за спеціальністю інтер’єр-дизайнер в  Harrington College of Design.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...