«Хто б міг подумати»: Аваков каже, що Рівненщина лідирує серед областей-порушників карантину

Опубліковано: 04.05.2020. Автор: .

«Хто б міг подумати»: Аваков каже, що Рівненщина лідирує серед областей порушників карантину
Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на засіданні уряду оприлюднив статистику по адміністративних протоколах, які були складені за порушення правил карантину в тих, чи інших областях України. І виявилося, що лідером у цьому списку є Рівненщина.

Перевірка встановила майже в кожній області є порушення. В лідерах, як не дивно, Рівненська область. У нас зараз є (я говорю про об’єкти харчування) 26 випадків, коли з порушеннями працювали кафе чи ресторан. Донецька область – 17, Харківська – 14, Запорізька – 12 і т.д. В тому числі і ресторани у місті Київ – «Виноградний хутір», «Мон Шер», «Велюр», «Фабіус». Всі ці ресторани, на наш погляд, порушили вимоги карантину. Тому представники нацполіції склали відповідні адміністративні протоколи. Вважаю, що суди нас підтримають у цьому. Зараз всі ці заклади зачинені і виконують наші вимоги, – зазначив Арсен Аваков.

В цілому ж за словами міністра, співробітниками поліції за останній час по Україні було складено 10 303 протоколи про порушення карантинних норм.

Нагадаємо, що сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про продовження карантину до 22 травня. Щоправда, урядовці погодилися на певне послаблення обмежувальних заходів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...