Одеського прикордонника достроково підвищили у званні за непідкупність

Опубліковано: 04.05.2020. Автор: . Одеська область

Одеського прикордонника достроково підвищили у званні за непідкупність

Старшому лейтенанту Одеського прикордонного загону Владиславу Пясецькому достроково присвоєно військове звання капітана за непідкупність.

Владислав не тільки зразково несе службу, він ще дуже принципова людина і нетерпимий до будь-якого прояву хабарництва, – розповіла пресофіцер загону Олександра Ковтун журналістам видання «Факти». – Так, протягом минулого року його тричі намагалися спокусити хабарами іноземні громадяни, і щоразу отримували категоричну відмову. Як наслідок, природно, у них були серйозні неприємності.

Одеського прикордонника достроково підвищили у званні за непідкупність

Показовим є один з випадків, що стався в міжнародному аеропорту «Одеса», де служить Пясецький. У листопаді 2019 року Владиславу запропонував хабар в розмірі 3,5 тисячі доларів іноземець, який прагнув потрапити за підробленими документами на територію України.

Прикордонник не тільки розпізнав підроблений паспорт громадянина Молдови, а й докопався до суті: виявилося, що цього 44-річного порушника Інтерпол розшукував за скоєння кримінального злочину.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...