Глава Офісу Президента  заборгував за комуналку 20 тисяч гривень?

Опубліковано: 05.05.2020. Автор: .

Глава Офісу Президента  заборгував за комуналку 20 тисяч гривень?

Печерський районний суд Києва видав наказ стягнути заборгованість за послуги з утримання будинку та прибудинкової території з громадянина Єрмака Андрія Борисовича – саме такі прізвище, ім’я та по-батькові має нинішній глава Офісу Президента України.  Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.

Наприкінці листопада 2019 року з відповідною заявою до суду звернулося комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва». Зокрема, КП наполягало на видачі судового наказу про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території у розмірі 20181 грн 65 коп., яка рахувалася за Андрієм Єрмаком.

20 січня 2020 року столичний суд видав відповідний наказ про стягнення заборгованості.

Глава Офісу Президента  заборгував за комуналку 20 тисяч гривень?

Зауважимо, що житлово-експлуатаційна дільниця «Хрещатик», яка входить до структури КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва», обслуговує будинок на вулиці Шовковична, квартиру в якому офіційно відобразив в електронній декларації керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Журналісти зв’язався із юридичним відділом Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва. Там не стали спростовувати інформацію про борги Єрмака, але, посилаючись на закон про захист персональних даних, відмовилися надавати будь-які деталі щодо свого VIP-клієнта.

Також «Главком» двічі офіційно звернувся до Офісу Президента з проханням прокоментувати вказане судове рішення щодо керівника ОП. У департаменті з питань звернень громадян не стали спростовувати наявну інформацію: там перший раз просто проігнорували запит, а вдруге надіслали заплутану відповідь, яку можна трактувати дуже просто – відмова коментувати цю тему.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...