У весільній сукні і з купою троянд: на Харківщині поховали 13-річну дівчинку, у вбивстві якої підозрюють її матір

Опубліковано: 06.05.2020. Автор: . Харківська область

У весільній сукні і з купою троянд: на Харківщині поховали 13 річну дівчинку, у вбивстві якої підозрюють її матір

Вчора, 5 травня, у селищі Подвірки Харківської області на місцевому кладовищі поховали 13-річну Христину П’янову, у вбивстві якої підозрюють її власну матір. Ця трагедія наприкінці минулого тижня шокувала  чи не усіх українців і викликала чималий резонанс.  На похорон прийшли кілька десятків місцевих мешканців, знайомих і друзів дівчинки. Був присутній і батько, який вже кілька років не жив із сім’єю.

Батько Христини – Віталій розповідає журналістам видання ukrnews24.net, що  в нього були дуже складні стосунки з матір’ю дівчинки. За його словами, Тетяна виганяла його з дому чотири рази, тож  знайти спільну мову у них так і не вийшло. Чоловік помічав за матір’ю дитини якісь дивні речі.

Останній раз, коли я був з дитиною, вона сказала, що дочку бачить наскрізь, мовляв, мене обдурити неможливо, я в очі дивлюся – і бачу, хто чим дихає, – каже Віталій. – Розповідала, що було якесь свято, вона прокинулася і вже знала, про що дитина думає. Христина захотіла шоколадку і морозиво. Тож вона вранці встала і купила, а дочка здивувалася, мовляв, звідки ти знаєш?

Вчителі в школі і знайомі дівчинки в один голос запевняють, це була добра і чиста дитина. Ніколи за Христиною нічого поганого не помічали.

У весільній сукні і з купою троянд: на Харківщині поховали 13 річну дівчинку, у вбивстві якої підозрюють її матір

А от знайома сім’ї Лариса приголомшила журналістів заявою, що дівчинку могла вбити не її рідна мати.

Я близько знайома з родиною, дружу з тіткою підозрюваної, – розповідає Лариса журналістам із видання «Город Х». – Це опущена сім’я алкоголіків-наркоманів. Там чоловіки п’ють, наркотики вживають, а жінки – їхні жертви. Причому не одне покоління. Батьки Тетяни і Антона (брат підозрюваної. – Ред.) померли давно, але брат має право на частину будинку, тому і живе там. Та ще дружки його… Тетяна одна в сім’ї працювала, вони її використовували. Брат зривав замки, тероризував сестру і племінницю. Таня ж просила допомоги у поліції! Постійно зверталася, але кому вони потрібні – злидні з родичами алкоголіками.

За словами жінки, двоюрідний брат Тетяни П’янової в 2004 році під впливом наркотиків убив батька і бабусю, відсидів 15 років, в минулого року вийшов на волю.

Поліції до тих, хто вийшов з в’язниці, діла немає. А він, може, жив-гостював у брата і сестри, – продовжує Лариса. – Ті, хто знає цю сім’ю і їх рідню, схильні думати, що мати і дівчинка – жертви чоловіків алкоголіків-наркоманів, які живуть з ними. Я думаю, над Танею і дочкою по-звірячому знущалися свої ж чоловіки. Добре було б, аби поліція розібралася, а не як завжди…

Поховали Христину у білій весільній сукні, на труні лежало багато живих троянд. Гроші на поховання збирали небайдужі сусіди усім світом, оскільки сім’я дівчинки – неблагонадійна, а сама вона росла у всіх них на очах.

Нагадаємо, 30 квітня у Харківській області затримали оголену жінку, яка ходила по вулиці з ножем і торбиною, в якій була людська голова. Згодом з’ясувалося, що голова  – її вбитої дочки. Жінку взяли під арешт на два місці. Слідство у справі триває.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...