Гарячу воду влітку матимуть не всі рівняни

Опубліковано: 07.05.2020. Автор: . Рівненська область

Гарячу воду влітку матимуть не всі рівняни

Міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що влітку гаряче водопостачання у місті буде не всюди. На ситуацію впливаютьє і карантин, і борги мешканців  – за останні кілька тижнів сплата за комунальні послуги знизилася до 60 відсотків.

А треба ж платити заробітну плату, робити ремонти, закупити витратні матеріали, газ. З повітря гроші не з’являються, – категорично заявив міський голова, пише ВСЕ. – Тим більше, що нині, по завершенні опалювального сезону, виникає традиційне запитання: а що буде з гарячою водою влітку? Відповідаю: її матимуть лише ті рівняни, будинки яких обслуговують котельні, що працюють на трісках. Це наша місцева сировина, вона доступна. Нині таких котелень у «Рівнетеплоенерго» є лише три. Вони досить великі, обслуговують немалі масиви.

У планах «Рівнетеплоенерго» – встановлення ще однієї когенераційної установки і великого котла, який працюватиме на трісках. Вони будуть виробляти струм і підігрівати воду. Це дозволить здешевити цю послугу.

До речі, на такому паливі вже давно працюють котельні усіх комунальних підприємств міста – тресту зеленого господарства, КАТП, спецкомбінат, ШЕУ тощо. Є такі котельні й у приватників. Наприклад, на льонокомбінаті.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...